Teenused

Rakvere Piimaühistu pakub väga mitmekesist valikut erinevaid teenuseid, mis jagunevad 3 valdkonda: raamatupidamine, veterinaaria ja põlluharimine. Meie teenuste kohta leiate täpsema tutvustuse altpoolt ning täpsema info saamiseks võtke meiega ühendust. 

Rakvere Piimaühistu pakub väga laia valikut erinevaid veterinaarvaldkonna teenuseid. Rakvere Piimaühistu kliendid asuvalt peamiselt Lääne- ja Ida-Virumaal, kuid kokkuleppel teenindame kliente ka mujal Eestis. Rakvere Piimaühistu pakub veterinaarvaldkonna teenuseid nii oma liikmetele kui ka mitteliikmetest loomapidajatele. Meie peamisteks klientideks on piima- ja lihaveisekasvatusega tegelevad ettevõtted, kuid vastavalt kokkuleppele teenindame ka teisi loomaliike.

Me kohandame oma veterinaarvaldkonna teenuste sisu klientide vajadustest lähtuvalt.

Rakvere Piimaühistu meeskonda kuuluvad kogemustega ja kompetentsed oma valdkonna asjatundjad. Rakvere Piimaühistu veterinaarvaldkonna töötajate kasutada on väga laialdane valik tänapäevaseid ning erinevate veterinaarvaldkonna toimingute läbiviimiseks vajalikke masinaid ja seadmeid.

Rakvere Piimaühistu poolt pakume oma klientidele:

  • Veterinaararstiteenus
  • Seemendusteenus
  • Ultraheliuuringuteenus
  • Sõravärkimisteenus (nii profülaktiline kui ka ravivärkimine)
  • Erinevate proovide ja analüüside tegemine, sh söödaanalüüside tegemine söödaanalüsaatoriga X-NIR
  • Veterinaarvaldkonna alane nõustamine
  • Veterinaar- ja loomakasvatusvaldkonna kaupade müük

Aitame hoida Teie ettevõtte raamatupidamise kontrolli all ning pakume ajakohast ja täpset ülevaadet oma majandusolukorrast. Me kohandame oma raamatupidamisteenuse sisu klientide vajadustest lähtuvalt. Kasutame kõiki tänapäeva tehnoloogia eeliseid ajakulu säästmiseks.

Rahandus- ja raamatupidamisvaldkonna alane nõustamine on üks osa meie raamatupidamisteenusest, kuid pakume nõustamist ka iseseisva teenusena. Meil on pikaajalised kogemused erinevates juriidilistes vormides ja erinevates valdkondades tegutsevatele ettevõtetele raamatupidamisteenuse pakkumisega.

Maisi kasvatamiseks on vajalik spetsiifiline põllumajandustehnika, kuna maisi harimise tehnika erineb teiste põllukultuuride omast. Kuid meil on olemas just vajalikud ja sobivad masinad selleks, et pakkuda oma klientidele maisikasvatuseks vajalikke teenuseid.

Rakvere Piimaühistul on olemas koostööpartnerid, millised pakuvad soovi korral nii maisi külvile eelnevaid põllumajandusteenuseid kui ka maisikoristuse kompleksteenust.

 

 

RPÜ Põld alustas tegevust 2018. aastal. Kui teil on põllumaad, mille abil soovite finantseerida ettevõtte tegevust, siis võta meiega täpsemate tingimuste teada saamiseks ühendust.