Vabad Töökohad

Pikaajaliste traditsioonide ning maineka kaugeleulatuva ajalooga Rakvere Piimaühistu, millele toorpiima müüvad ettevõtted, otsivad enda meeskondadesse töötajaid erinevatele põllumajanduslikele ametikohtadele.

Hetkel aktiivseid töökuulutusi küll pole, kuid see ei tähenda, et Rakvere Piimaühistule toorpiima müüvad ei otsiks enda meeskondadesse uusi töötajaid. Rakvere Piimaühistule toorpiima müüvad ettevõtted kasutavad uute töötajate värbamiseks erinevaid värbamiskanaleid ning enamikke töökuulutusi käesoleval veebilehel ei avaldatagi. Kui Te soovite kandideerida tööle Rakvere Piimaühistule toorpiima müüvasse ettevõttesse, siis palun saatke oma CV Rakvere Piimaühistu juhataja Priit Putko elektronpostiaadressil priit.putko@rpy.ee. Temal on võimalik Teie töökuulutus edastada Rakvere Piimaühistule toorpiima müüvate ettevõtete esindajatele, kellel võib olla Teile sobivat tööd pakkuda. Kui Rakvere Piimaühistule toorpiima müüval ettevõttel peaks olema pakkuda Teile vaba töökohta, siis seejärel võetakse Teiega otse ühendust!

Olete oodatud liituma Rakvere Piimaühistule toorpiima müüvate ettevõtete töötajaskonnaga, mis on üks suuremaid Lääne-Virumaal!

Rakvere Piimaühistu | Mõisa 22 Piira küla 46607 Vinni vald | tel: 322 7870 | e-post: info@rpy.ee

Scroll to Top